Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Kinderopvang, JGZ en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

BoekStart coördinatoren per provincie

Drenthe - Biblionet Drenthe
Joke Kasemier-Bedeker: 088-0128020
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

Flevoland - Bibliotheeknetwerk Flevoland
Karin de Jong: 088 0080724  / 06 29204507
k.dejong@bnfl.nl

Friesland - Fers
Janneke Straatsma: 058-2847721
j.straatsma@fers.nl

Gelderland en Overijssel - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl
Suzanne Goorhuis: 06-30966583
suzanne.goorhuis@rijnbrink.nl  

Groningen - Biblionet Groningen
Gonny Apol: 06-5312886
g.apol@biblionetgroningen.nl

Limburg - Cubiss
Pascalle Haenen: 013-4656700 / 06-15312361 
p.haenen@cubiss.nl

Noord-Brabant - Cubiss
Anke Werker
A.Werker@cubiss.nl

Noord- en Zuid-Holland - Probiblio
Barbara van Walraven: 023-5546333 / 06-46182541
bvwalraven@probiblio.nl

Overijssel en Gelderland - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl
Suzanne Goorhuis: 06-30966583
suzanne.goorhuis@rijnbrink.nl

Utrecht - BiSC
Kirsten Sinke:
k.sinke@cubiss.nl 
Anja Craje:
a.craje@biscutrecht.nl

ZB - Planbureau en Bibliotheek van Zeeland
Felice Portier: 0118-654000
fportier@dezb.nl 

 

BoekStart coördinatoren grote steden

Amsterdam
Annelies Wielaard: 020-5230768
a.wielaard@oba.nl

Den Haag
Inge Gerbrands / 06-13934557
inge.gerbrands@denhaag.nl

Rotterdam
Gerdine Brans: 010-2816312
g.brans@bibliotheek.rotterdam.nl

Utrecht
Suzanne Rhee-Körmeling: 06 484 109 27
s.kormeling@Bibliotheekutrecht.nl