Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Kinderopvang, JGZ en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

BoekStart coördinatoren per provincie

Drenthe - Biblionet Drenthe
Joke Kasemier-Bedeker: 088-0128020
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

Flevoland - Bibliotheeknetwerk Flevoland
Karin de Jong: 088 0080724  / 06 29204507
k.dejong@bnfl.nl

Friesland - Fers
Janneke Straatsma: 058-2847721
j.straatsma@fers.nl

Gelderland en Overijssel - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl

Groningen - Biblionet Groningen
Gonny Apol: 06-5312886
g.apol@biblionetgroningen.nl

Limburg - Cubiss
Pascalle Haenen: 013-4656700 / 06-15312361 
p.haenen@cubiss.nl

Noord-Brabant - Cubiss
Marloes Antens: 06-14145483
m.antens@cubiss.nl

Noord- en Zuid-Holland - ProBiblio
Stephanie van Horssen-de Kruif: 023-5546160 / 06-22714579
SvanHorssen@probiblio.nl

Overijssel en Gelderland - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl

Utrecht - BISC
Mieke van der Meij: 030-6354666
m.van.der.meij@biscutrecht.nl

ZB - Planbureau en Bibliotheek van Zeeland
Voorlopig:
Hannie Bruinooge: 0118 654317
hbruijnooge@dezb.nl

 

 

BoekStart coördinatoren grote steden

Amsterdam
Annelies Wielaard: 020-5230768
a.wielaard@oba.nl

Den Haag
Helma Wigmans-Dujardin: 070-3534552
H.Wigmans@dobdenhaag.nl

Rotterdam
Gerdine Brans: 010-2816312
g.brans@bibliotheek.rotterdam.nl

Utrecht
Isolde Vega: 030-2861800
I.Vega@bibliotheekutrecht.nl