Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Kinderopvang, JGZ en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

BoekStart coördinatoren per provincie

Drenthe - Biblionet Drenthe
Joke Kasemier-Bedeker: 088-0128020
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

Flevoland - Bibliotheeknetwerk Flevoland
Karin de Jong: 088 0080724  / 06 29204507
k.dejong@bnfl.nl

Friesland - Bibliotheekservice Fryslân
Janneke Straatsma: 058-2847721
j.straatsma@bfrl.nl

Gelderland - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl

Groningen - Biblionet Groningen
Gonny Apol: 050-3650911 / 06-5312886
boekstart@biblionetgroningen.nl

Limburg en Noord-Brabant - Cubiss
Elly Cuijpers: 06-18382509
e.cuijpers@cubiss.nl

Noord- en Zuid-Holland - ProBiblio
Stephanie de Kruif: 023-5546160 / 06-22714579
sdekruif@probiblio.nl

Overijssel - Rijnbrink
Jeannette Hofman: 0548-634444
jeannette.hofman@rijnbrink.nl


Utrecht - BISC
Mieke van der Meij: 030-6354666
m.van.der.meij@biscutrecht.nl


ZB - Planbureau en Bibliotheek van Zeeland
Sjannie Mes-Meijs: 0118-654253  
smes@dezb.nl

BoekStart coördinatoren grote steden

Amsterdam
Annelies Wielaard: 020-5230768
a.wielaard@oba.nl

Den Haag
Helma Wigmans-Dujardin: 070-3534552
H.Wigmans@dobdenhaag.nl

Rotterdam
Gerdine Brans: 010-2816240
g.brans@bibliotheek.rotterdam.nl

Utrecht
Isolde Vega: 030-2861800
I.Vega@bibliotheekutrecht.nl